fbpx
Економіка

Ставки акцизів на вживані авто знижено на 2,5 року

Верховна Рада до кінця 2018 р знизила ставки акцизів на вживані авто. Парламентарії 227 голосами підтримали відповідний законопроект, передає кореспондент УНН.

Зазначеним законопроектом пропонується до 31 грудня 2018 р знизити ставки акцизів на вживані авто. При цьому зниження ставок акцизу торкнеться авто, які не старші 2009 року.

Передбачається, що ставки акцизного податку, встановлені цим пунктом, не застосовуються для легкових автомобілів, якщо вони:

  • мають походження з країни, визнаною державою-окупантом згідно із Законом України та/або визнаною державою-агресором по відношенню до України відповідно до законодавства, або ввозиться з території такої держави-окупанта (агресора) і/або з окупованої території України, визначеної такою по закону України;
  • зроблені до 1 січня 2010 року;
  • ввозяться на митну територію України особою для власного використання або на користь інших осіб за договорами купівлі-продажу, обміну, поставки, дарування, комісії, доручення, поруки, інших господарських та цивільно-правових договорів або за рішенням суду в кількості більше одного легкового автомобіля в протягом календарного року.
Читайте також:  Завершили підготовку до запуску сполучення потягу Чоп-Кошице-Прага

  Фото: media.novostimira.com

Читайте також: