fbpx
Окупація Криму

Путін намагається знищити кримських татар, – Олександр Турчинов

Секретар РНБО України Олександр Турчинов нагадав, що 72 роки тому сталінський режим почав широкомасштабну операцію по виселенню кримських татар з рідної землі. І лише за два дні близько двохсот тисяч татар були відправлені на заслання через брехливі звинувачення у підтримці нацистів.  

Читайте: Необхідно в судовому порядку довести геноцид кримських татар, – заступник прокурора АР Крим Петро Коваленко  

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

«Сьогодні, через 72 роки, історія повторюється. Путін навіть не намагається придумати новий сценарій. Знову надумані звинувачення, обшуки, залякування, заборони … Кремль через свої метастази імперських амбіцій анексував півострів і робить все, щоб знищити національну свідомість, історичну пам’ять, культурні традиції і гідність кримських татар», – заявив Олександр Турчинов.  

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

Весь світ вже засудив дії Путіна, а голос Джамали доніс всю правду зі сцени «Євробачення» мільйонам людей по всьому світу.  

«Груба жорстока сила ніколи не переможе правду і справедливість! Агресору не зламати дух кримськотатарського народу! Крим – це Україна!» – підсумував Олександр Турчинов.

Фото: media.novostimira.com

Читайте також: