Новини світу

Головні новини світу та України за 12 травня 2016 року

Інформаційне агентство «Новини світу» пропонує вашій увазі підбірку головних новин за 12 травня 2016 року.

«Євробачення 2016»: Джамала пройшла у фінал

У Стокгольмі (Швеція) пройшов другий півфінал конкурсу «Євробачення 2016». Тепер стали відомі всі фіналісти, які будуть боротися за перемогу в конкурсі.  

У фінал «Євробачення 2016» пройшла і українська співачка Джамала.

П.Порошенко підписав указ про призначення Юрія Луценка генпрокурором

Верховна Рада України достроково припинила депутатські повноваження новопризначеного генпрокурора Юрія Луценка, а президент України Петро Порошенко в сесійній залі Верховної Ради підписав указ про призначення Генеральним прокурором України Юрія Луценка.

Валерія Лутковська просить заблокувати сайт «Миротворець»  

Уповноважений Верховної Ради з прав людини Валерія Лутковська просить заблокувати сайт «Миротворець». За словами Лутковської, оприлюднені дані є об’єктом захисту відповідно до закону України "Про захист персональних даних" та закону "Про інформацію".

Nissan і Mitsubishi можуть об’єднатися  

Nissan Motor Co. і Mitsubishi Motors Corp. ведуть переговори про об’єднання. За інформацією телеканалу NHK, Mitsubishi Motors перейде під контроль Nissan Motor, продавши їй 34% своїх акцій за 200 млрд ієн (понад 1,8 млрд доларів).

Сенат Бразилії підтримав імпічмент президента Ділми Русеф

Сьогодні, 12 травня 2016 року, Сенат Бразилії більшістю голосів підтримав імпічмент президента Ділми Русеф. Дебати про імпічмент Русcеф тривали більше 17 годин. 41 з 81 сенаторів висловилися «за».

Ігоря Кононенка поновлено на посаді першого заступника голови БПП

«Блок Петра Порошенка» поновив на посаді першого заступника голови фракції Ігоря Кононенко.  

В Італії узаконили одностатеві союзи

В Італії прийнятий закон, який дозволяє в країні одностатеві союзи. «За» проголосували 372 депутати, «проти» – 51, і ще 99 – утрималися.

Романа Зозулю може бути дискваліфіковано на один рік

Читайте також: