fbpx
Новини світу

Єврокомісія підтримала введення безвізового режиму з Туреччиною

Європейська комісія сьогодні в Брюсселі погодила рішення про введення безвізового режиму з Туреччиною, тепер остаточне рішення буде приймати Европарламет і країни-члени ЄС, передає УНН.  

Читайте: Туреччина і ЄС узгодили питання прийому біженців

"Туреччина досягла вражаючих успіхів, особливо в останні тижні після досягнення контрольних показників в дорожній карті по лібералізації візового режиму. Ще багато потрібно за короткий термін зробити, і якщо Туреччина продовжить прогрес, то рішення про скасування віз буде підтримане. Саме тому наші пропозиції про введення безвізового режиму відкривають шлях для того, щоб Європейський парламент і держави-члени ЄС прийняли остаточне рішення про скасування візового режиму, після того як будуть виконані Туреччиною всі умови", – зазначив перший віце-президент Єврокомісії Франс Тіммерманс.

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

Нагадаємо, рішення про введення безвізового режиму з Туреччиною є частиною домовленості між Брюсселем і Анкарою, в рамках якої Туреччина погодилася приймати мігрантів, повернутих з Греції, куди вони прибули нелегально.

Читайте: Туреччина готова ввести безвізовий режим для ЄС

Читайте також: