1/2 фіналу Ліги Європи. “Шахтар” грає внічию з “Севільєю” (ВІДЕО)

У Львові на стадіоні "Арена Львів" відбувся перший матч півфіналу Ліги Європи між донецьким "Шахтарем" та іспанською "Севільєю". Гра завершилася внічию з рахунком 2:2.

Практично всі 90 хвилин гри команди провели в атаці, а рахунок у матчі був відкритий вже на 6-й хвилині: іспанець Вітол красиво обійшов Ярослава Ракицького та вразив ворота Андрія П’ятова. На 23-й хвилині гравець "Шахтаря" Марлос рахунок зрівняв, а ще через 13 хвилин Степаненко вивів "Шахтар" вперед.

"Гірники" так би і довели гру до переможного кінця, однак на 82-й хвилині у ворота українців був призначений пенальті, який реалізував Гамейро.

Матч-відповідь відбудеться 5 травня в Іспанії, і тепер "гірникам" потрібно обов’язково забивати на виїзді.

"Шахтар" – "Севілья" 2:2