fbpx
Новини світу

Володимир Путін вивів в офшори 2 мільярди доларів

 Глава Російської Федерації Володимир Путін вивів в офшори не менше 2 мільярдів доларів. Таку інформацію оприлюднили журналісти з 76 країн світу, які провели власне розслідування.

Чи не вся доповідь, опублікована журналістами, присвячена Російській Федерації. Як заявив глава OCCRP Дрю Салліван, після публікації даної доповіді «світ повинен змінитися».

Читайте також:  Китай заявив претензії на Владивосток, який росія вкрала 100 років тому

Під час розслідування журналісти отримали документи однієї з панамських юридичних компаній, яка займається реєстрацією офшорних компаній. Саме ця фірма, на думку авторів звіту, допомагає своїм клієнтам відмивати гроші. Всього журналісти натрапили на чотири компанії, які так чи інакше мають відношення до Росії. Вони пов’язані з банком «Росія» і деякими близькими людьми до Володимира Путіна.

Читайте також:  Чехія знайшла для України 800 тисяч снарядів, але потребує фінансування

Особливу увагу в звіті приділено близькому до Путіна петербурзькому віолончелісту Сергію Ролдугіну і "мережі офшорів, пов’язаних з Путіним". Крім того, в розслідуванні згадуються імена Олександра Махонова, Миколи Патрушева, Ігоря Зубова, Тетяни Навки і Максима Ліксутова.

Читайте також: