fbpx
Політика

«БПП» і «НФ» планують створити коаліцію без «Батьківщини», – Сергій Лещенко

Як повідомив народний депутат України від фракції «БПП» Сергій Лещенко, судячи з усього, фракції «БПП» і «Народного фронту» приступили до реалізації сценарію, спрямованого на те, щоб створити нову коаліцію без допомоги «Батьківщини». Передбачається, що згадані фракції не бажають виконувати вимоги «Батьківщини», які були висунуті нею напередодні як умови для приєднання до нової коаліції.  

Читайте також:  Уряд Орбана закликав Україну до капітуляції

За словами Лещенка, «БПП» і «Народний фронт» зараз намагаються залучити до своїх лав позафракційних депутатів, щоб набрати необхідну для створення коаліції кількість депутатів – 226 осіб. Зокрема, як розповів Сергій Лещенко, в «БПП» вже вступила депутат Ірина Суслова, яку раніше виключили з «Самопомочі». При цьому він допускає, що до «БПП» приєднатися і колишній член Радикальної партії Вітко.  

Читайте також:  Петер Мадяр розповідає деталі внутрішньої кухні режиму Орбана

«Також ходять чутки, що тягнуть в «БПП» виключених з «Самопомочі» Гопко, Пташник, Єднака, Кривенка, Кішкаря. Також ведуть переговори з Балогами та депутатами-мажоритарниками, які вийшли з «БПП» добровільно», – додав нардеп.

Читайте також: