fbpx
Політика

Генпрокуратура направила до суду звинувачувальний акт щодо Олега Царьова

Генеральна прокуратура України затвердила і направила до суду обвинувальний акт щодо Олега Царьова. Про це повідомляє офіційний сайт ГПУ.  

«Генеральною прокуратурою України затверджено та направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні за матеріалами спеціального досудового розслідування, яке закінчено Головним слідчим управлінням Служби безпеки України, стосовно колишнього народного депутата України О.Царьова по ч.2 ст.110 та ч.3 ст .109 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України, дії спрямовані на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу)», – йдеться в повідомленні.  

Читайте також:  Сіярто заперечує "дружбу" з путіном: " - Я його васал"

У ГПУ додали, що Олег Царьов звинувачується в тому, що в період з квітня по травень 2014 року, будучи народним депутатом України і кандидатом на пост президента України, він взяв участь у зборах проросійськи налаштованих громадян України, де публічно закликав їх до активних дій, спрямованим на насильницьку зміну і повалення конституційного ладу, а також до зміни меж території та державного кордону України шляхом визнання самопроголошених «Донецької народної республіки» і «Луганській народної республіки» з використанням ЗМІ.  

Читайте також:  В Криму "дачу" Шуфрича охороняла росгвардія

Також Олег Царьов оголошений в розшук.

Читайте також: