fbpx
Політика

У Борисполі запущено патрульну поліцію, – Арсен Аваков

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков повідомив про те, що вже сьогодні, 24 березня, на вулиці Борисполя вийдуть співробітники нової патрульної поліції. За його словами, Бориспіль став 19-м за рахунком містом України, в якому тепер працює патрульна поліція.  

«Всього ж по країні: Київ, аеропорт Бориспіль, Львів, Одеса, Харків, Ужгород, Мукачево, Миколаїв, Луцьк, Хмельницький, Дніпропетровськ, Івано-Франківськ, Херсон, Вінниця, Чернігів, Кременчук, Черкаси, Полтава, Тернопіль та Житомир – несуть службу 9424 патрульних поліцейських», – зазначив він.  

Читайте також:  В ОП назвали пріоритети співпраці з адміністрацією нового президента США

Як розповів міністр, всього на вулиці Борисполя сьогодні ввечері вийде 171 патрульний. Крім того, ще 58 співробітників забезпечуватимуть роботу в апараті Управління патрульної поліції.  

«Ці хлопці – найкращі з 4193, які подали заявки, тобто, кожен з них переміг 23 суперників і витримав напружений 8-тижневий інтенсивний курс навчання на базі Київського юридичного інституту МВС, який проводили тренери України, США та Канади», – підкреслив Арсен Аваков .  

Читайте також:  Іран передав Україні звіт про катастрофу літака МАУ

Також він звернув увагу на те, що середній вік патрульного в Борисполі – 25 років. З них – 80% мають вищу освіту, а 15% – дівчата.  

Цікаво також і те, що начальником Управління патрульної поліції Борисполя вперше була призначена дівчина – нею стала Майя Бреславська.   

Читайте: Авакову потрібно ще 3 млрд гривень на реформування Нацполіціі, – Яценюк

Читайте також: