Політика

Марина Порошенко просить Мішель Обаму приєднатися до кампанії зі звільнення Надії Савченко

Дружина президента України Марина Порошенко просить дружину президента США Мішель Обаму приєднатися до міжнародної кампанії по звільненню Надії Савченко, а також заради повернення на батьківщину всіх українців, які незаконно утримуються в Росії. Про це йдеться в листі до першої леді США, текст якого оприлюднила прес-служба президента України.

Читайте: Російський суд визнав Савченко винною

«Шановна Мішель, з надією чекаю, що ваш голос не тільки приєднається до міжнародної кампанії по звільненню і поверненню додому Надії Савченко, але і дасть новий поштовх процесу звільнення інших українських громадян, включаючи Олега Сенцова, Олександра Кольченко, Геннадія Афанасьєва, Ахтема Чийгоза та інших заручників російської каральної машини», – написала Марина Порошенко.

Дружина президента України підкреслила, що Надія Савченко пліч-о-пліч з американськими військовослужбовцями ризикувала своїм життям для відновлення демократії і порядку в Іраку, як і сотні американок, присвятила своє життя захисту батьківщини, однак ставши на захист незалежності і свободи української держави в червні 2014 року, була фактично викрадена з української території і ув’язнена в Росії.

Від єдності зусиль, солідарності міжнародної спільноти і тиску на російський уряд, впевнена Марина Порошенко, залежить доля Надії Савченко, яка стала символом боротьби українського народу проти російської агресії.

Читайте також:

Коментувати