fbpx
Окупація Криму

«У РФ не залишається вибору крім як повернути Крим Україні», – Мустафа Джемілєв

Народний депутат України від фракції «БПП», лідер кримських татар Мустафа Джемілєв переконаний, що рано чи пізно настане момент, коли у Росії не залишиться вибору крім як повернути Крим Україні.  

Також він розповів, що під час анексії президент Росії Володимир Путін просив кримських татар про підтримку, обіцяючи їм «світле майбутнє».  

«У розмові з Путіним 12 березня 2014 року, коли він розповідав, які ми будемо щасливі в Російській державі, і просив нашої підтримки, я сказав:"Ваш референдум ніхто не визнає, і краще за все для Росії – негайно вивести війська з нашої території" . Він знову повторював, що мовляв, народ має право на самовизначення і буде визначати на референдумі майбутнє», – повідомив Мустафа Джемілєв.  

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

На думку політика, Путін планував відновити вплив на Україну за рахунок лояльної Кремлю влади.  

«Путін програв ось в чому. Він прекрасно розумів, що цей референдум ніхто з цивілізованих країн не визнає, що це буде постійним тягарем для російської держави. Однак він розраховував, що зможе встановити в Києві режим а-ля Янукович, але не вийшло», – зазначив депутат.   

Читайте також:  "Українці не існують як нація, українці - це нібито насправді росіяни" - заявив Путін в інтерв'ю Такеру Карлсону

Читайте: Під час анексії Криму Захід просив кримських татар не провокувати росіян, – Рефат Чубаров

 Фото: media.novostimira.com

Читайте також: