fbpx
Шоу-бізнес

Білоруському співакові Максу Коржу заборонили в’їзд в Україну

Популярний білоруський виконавець Макс Корж найближчим часом не зможе виступити перед своїми українськими шанувальниками, оскільки йому заборонили в’їзд в Україну. Неприємну новину своїм фанатам повідомив сам артист в соцмережах, підкріпивши слова знімком паспорта, де стоїть штамп про відмову у в’їзді, зроблений в київському аеропорту «Бориспіль».

«У мене для вас не дуже хороша новина: на даний момент мені тимчасово заборонений в’їзд в Україну. Причини не повідомили. В офіційних списках заборонених мене немає, але все ж в’їзд закритий. Ось такі справи. Але … «Життя в кайф» без Києва та інших міст точно неможливе і те, що ми з вами ще не раз розгойдаємо це питання часу! Так що не переживайте, тур переноситься, ситуація буде вирішуватися», – написав Макс Корж.

Зауважимо, концерти Макса Коржа в Україні повинні були відбутися 3 березня в Кривому Розі, 4 березня в Дніпропетровську, 6 березня в Полтаві, 8 березня в Харкові і 11 березня в Івано-Франківську. Музикант повідомив, що тур попередньо переноситься на осінь.

Читайте також: