fbpx
Міжнародна економіка

РФ заблокувала рух своєю територією всіх українських фур

Росія повністю припиняє транзит своєю територією вантажних транспортних засобів, зареєстрованих в Україні. Про це повідомляє Міністерство транспорту РФ.

Читайте: Україна призупиняє транзитні перевезення вантажними автомобілями, зареєстрованими в Росії

 «У зв’язку з продовженням блокування руху російських вантажних транспортних засобів  територією України з 12:00 мск 16 лютого 2016 року на території РФ повністю припиняється рух українських вантажних транспортних засобів, що здійснюють транзитні перевезення вантажів». Доставка вантажів на територію Республіки Казахстан відповідно до указу президента РФ від 1 січня 2016 р № 1 буде продовжена, але перевізниками інших держав», – заявили в Мінтрансі.

Повідомляється, що до теперішнього часу органами Ространснагляду на території РФ припинено рух 324 українських вантажних транспортних засобів. «Дія цих заходів у відповідь триватиме до врегулювання ситуації, пов’язаної з блокуванням українською стороною російських вантажних транспортних засобів», – підкреслили в Мінтрансі Росії.

Як повідомляє УНІАН, у відомстві також зазначили, що станом на 12:00 16 лютого рух російських вантажівок територією України, як і раніше ускладнений, неможливо в’їхати на територію України з боку європейських країн. Блокування російських вантажівок на території України триває з 11 лютого.

Читайте також: