Політика

Фракція Радикальної партії пропонує сформувати новий склад уряду

Лідер фракції Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його фракція вимагає за результатами звіту уряду поставити на голосування питання про висловлення недовіри Кабінету міністрів.

Як передає кореспондент УНІАН, про це він заявив під час Погоджувальної ради лідерів фракцій і голів комітетів парламенту.

«Фракція Радикальної партії прийняла остаточне рішення: ми сьогодні підписуємося під проектом постанови про висловлення недовіри нинішньому уряду. Завтра ми вимагаємо від парламенту за результатами обговорення урядового звіту поставити на голосування питання про оголошення недовіри уряду і проголосувати це питання», – сказав депутат.

Читайте також:  Як протидіяти злочинним діянням влади та запобігти знищенню лісів в Ужгороді?

Він зазначив, що РПЛ пропонує всім політичним силам парламенту сформувати нову коаліцію, прийняти «нову програму дій, економічну, антикризову програму, і на підставі нової програми сформувати новий склад уряду".

Як повідомлялося раніше, 16 лютого очікується звіт уряду у Верховній Раді.

Прем’єр-міністр Арсеній Яценюк заявив, що Кабінет міністрів готовий відзвітувати щодо виконання Програми діяльності уряду за минулий рік у вівторок, 16 лютого.

Читайте також: