Ситуація на Південному Сході України

«Новоросія» буде зметена з лиця землі, – Москаль

Луганська область – це Україна! А різного роду "новоросії" і "лнр" будуть зметені з лиця землі. Про це заявив голова державної адміністрації Луганської області Геннадій Москаль на святкуванні 77-ї річниці з дня утворення Луганської області, передає УНН.

За інформацією прес-служби Г.Москаля, у Сєвєродонецьку відзначили 77-у річницю з дня утворення Луганської області. Урочисті заходи відбулися на головній площі міста перед обласною військово-цивільною адміністрацією.

У сценарії святкування – підписання договору про співпрацю між обласною адміністрацією та громадською організацією "Луганське земляцтво" у Києві. Під час підписання документа керівник області Геннадій Москаль зазначив: "Ми підписуємо цей договір в день створення Луганської області. Для нас це не тільки історико-культурна, а й політична подія. Ми проводимо святкування під девізом "Луганська область – це Україна". Не «Новоросія», не «вата», не різного роду "ЛНР" тощо. Все це тимчасове і буде зметено з лиця землі".

Він також висловив думку, що Луганська область була, є і буде єдиною і неподільною в тих рамках, які визначені територіально-адміністративним устроєм і Конституцією України.

Нагадаємо, за минулу добу жорсткі бої тривали в Кримському, були зафіксовані обстріли Щастя, Катеринівки і крайнього блокпоста в Родині.

Читайте також: