Економіка

Bloomberg: Порошенко перестав бути мільярдером

З листопада 2013 статки президента України Петра Порошенка зменшилася з близько 1 мільярда до 720 млн доларів, передає УНН з посиланням на Bloomberg.

 Відзначається, що за 18 місяців статки Петра Порошенка зменшилася на 30%.

 Президент України Петро Порошенко оцінив компанію Roshen в 3 млрд доларів. Про це розповів гендиректор Roshen В’ячеслав Москалевський, передає Bloomberg. "Абсолютно неможливо продати компанію за стільки в такий час. Ніхто не може продати тут нічого", – зазначив В.Москалевський.

Читайте також:  Міністр економіки Франції Ле Мер запропонував обговорити Bitcoin на саміті G20

 Агентство називає Roshen найціннішим активом українського президента. Глава Адміністрації президента України Борис Ложкін зазначив, що переговори про продаж активу тривають, але попит не просто поганий, а дуже поганий.

 Інвестиційний банкір, знайомий з ситуацією, заявив, що єдиною компанією, яка зацікавилася купівлею Roshen, була Nestle SA. За його словами, Nestle була готова заплатити не більше 1 млрд доларів. У Nestle від коментарів відмовилися.

Читайте також:  На біржі CBOE стартували торги ф'ючерсами на Bitcoin

 Відзначається, що цього року в Roshen планується інвестувати 50 млн доларів, зокрема, в проекти з виробництва льодяників і нові потужності з виробництва бісквітів під Києвом.

 Джерело: УНН

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати