Економіка

Демчишин повідомив про скорочення норм споживання газу для населення

Уряд скоротив норми споживання газу для населення. Про це на брифінгу повідомив міністр енергетики та вугільної промисловості Володимир Демчишин, передає кореспондент УНН.

 За словами В. Демчишина, уряд проголосував за постанову про скорочення норм споживання газу. "Якщо люди користуються газовою плитою і мають централізоване гаряче водопостачання, то було 6 куб. газу на місяць, а стало 3, якщо використовувалася газова плита і не було централізованого газопостачання, норма становила 9 кубометрів, а стала 4,5. Попередня норма для тих , хто користувався газовою плитою і водонагрівачем, була 18 кубометрів, а стала – 9", – сказав він.

Читайте також:  Ляшко: Наміри президента продати землю іноземцям суперечать Конституції

 Нагадаємо, прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк повідомив, що Кабінет міністрів України змінить норми споживання природного газу. "Ми зараз переходимо до другого етапу, який ініційований НКРЕКУ, урядом, профільним міністерством щодо подальших змін норм споживання енергетичних ресурсів", – сказав А. Яценюк.

 Він повідомив, що за результатами опалювального сезону урядом приймається рішення про приведення норм споживання газу, які нараховуються на громадянина відповідно до норм, які фактично споживаються.

Читайте також:  В Україну приїхала місія МВФ

 Нагадаємо, раніше глава Міненерго В. Демчишин заявляв, що Україна видобуває близько 19,5 млрд кубометрів газу на рік, що приблизно на 1,5 млрд кубометрів менше річної потреби населення. Прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк раніше заявляв, що Україна скорочує споживання газу до 40 млрд кубометрів в 2015 році.

Читайте також:  "Газпром" не пропонував жодних мирових угод "Нафтогазу", - Юрій Вітренко

 Джерело: УНН

Читайте також:

Коментувати