fbpx
Політика

Під час обшуку у Ігнатенко виявили оригінал підробленого листа, що звільняв від люстрації

Головне слідче управління МВС в ході слідчих дій виявило і вилучило оригінал підробленого листа Міністерства юстиції України, що дає індульгенцію заступнику начальника ГУ ГФС Києва від люстрації. Про це УНН повідомили в прес-службі МВС.

Як зазначили у відомстві, кримінальне провадження за фактом підробки листа Мін’юсту про нібито незастосування санкцій ЗУ "Про очищення влади" до заступника начальника ГУ Державної фіскальної служби Ганни Ігнатенко відкрито Головним слідчим управлінням МВС України 19 березня цього року за зверненням міністра юстиції України Павла Петренка.

"У ході слідства встановлено, що 13 лютого 2015 року невідомою особою було підроблено лист Міністерства юстиції України № І-2687, адресований заступнику начальника ГУ ГФС Києва Ганні Ігнатенко про те, що стосовно неї не застосовуються санкції, передбачені ч. 3 ст. 1 Закону України "Про очищення влади". При цьому міністерство юстиції повідомило, що лист Мін’юстом не направлявся, і до Ганни Ігнатенко повинні бути застосовані санкції, передбачені цим законом", – зазначили в прес-службі.

Читайте також:  Єрмак взяв участь у зустрічі політичних радників лідерів «Нормандської четвірки»

Крім того, слідством встановлено, що Ганна Ігнатенко, будучи заступником начальника ГФС м.Києва, використовувала своє службове становище для реєстрації в ГФС Києва даного листа Мін’юсту в якості вхідної пошти, зробивши протиправне діяння, передбачене ч. 1 ст. 358 Кримінального кодексу (підробка документів, печаток, штампів та бланків, збут чи використання підроблених документів, печаток, штампів) України.

Читайте також:  В КВУ назвали головних прогульників ВР в 2020 році

В даний час слідством встановлюється можлива причетність до цього правопорушення посадових осіб Міністерства юстиції України.

"Крім того, для визначення, ким саме і на якому обладнанні був виготовлений фальшивий лист Мін’юсту, ГСУ МВС провело ряд обшуків у службових кабінетах та за місцем проживання ряду осіб, підозрюваних у можливій співучасті в цьому злочині. Обшуки були проведені у шести посадових осіб ГУ ГФС м.Києва та Мін’юсту України. В ході обшуку у Ганни Ігнатенко слідчі отримали в своє розпорядження оригінал підробленого листа № І-2687 13.02.2015 року. Слідчі дії тривають ", – повідомили в прес-службі відомства.

Джерело: УНН

Читайте також: