Політика

«На місце голови Антикорупційного бюро претендує адвокат, що захищає злочинців», – Купрій

Як повідомив народний депутат України Віталій Купрій, на місце керівника Антикорупційного бюро претендує адвокат Артем Ситник, який намагався врятувати від відповідальності справжніх злочинців, замішаних в найгучніших справах. Зокрема, він є захисником скандально відомого прокурора Володимира Бабенка, причетного до викрадення тіла Георгія Гонгадзе і незаконного звільнення депутата-вбивці Віктора Лозинського.

Читайте також:  ЦВК відмовила у реєстрації Парасюку і Клюєву кандидатами на виборах

 «Відомо, що 6 березня конкурсна комісія з виборів кандидатів на посаду директора Антикорупційного бюро відібрала чотирьох претендентів, серед яких і згаданий Артем Ситник (отримав друге місце у рейтинговому голосуванні). Однак на співбесіді з членами конкурсної комісії Ситник умисне приховав вищевказаний факт», – розповів Купрій.

 Віталій Купрій звернув увагу на те, що вже не раз говорив, що обрання на посаду голови Антикорупційного бюро людини, яка раніше працювала на керівних посадах в правоохоронних органах, поховає саму ідею створення незалежного та ефективного антикорупційного органу.

Читайте також:  Дмитро Пєсков зробив заяву щодо зустрічі Путіна з Зеленським

 «Можу хіба що припустити така людина як Ситник, вигідна керівництву держави, якщо Антикорупційне бюро планується перетворити на ручний інструмент для вибіркового правосуддя і політичних переслідувань», – зазначив він.

 За словами Купрія, він уже звернувся до глави конкурсної комісії, надавши детальну і правдиву інформацію про роботу Ситника як адвоката.

Читайте також:  В МЗС РФ передали клопотання про звільнення моряків, - Денисова

Читайте також:

Коментувати