fbpx
Економіка

Нардепи пропонують урізати зарплату керівництву НБУ

Нардеп Сергій Міщенко зареєстрував у Верховній Раді законопроект №2280 «Про внесення змін до закону України "Про Національний банк України"», яким пропонує обмежити зарплати і премії керівництву Національного банку України.

Прийняття зазначеного законопроекту обумовлено кризовою соціально-економічною ситуацією, неодноразовим тотальним знеціненням національної валюти, зубожінням і соціальною напруженістю в суспільстві, у зв’язку з чим існує необхідність обмежити невиправдано високі зарплати і премії членів Правління Національного банку України. Відповідні нарахування нардеп пропонує виплачувати на основі єдиних принципів, встановлених для всіх державних службовців.

Читайте також:  У Зеленського пройшла нарада щодо тарифів на газ

«Враховуючи те, що жоден орган державної влади не наділений повноваженнями сам собі визначати умови оплати праці, розміри посадових окладів державних службовців, які працюють у відповідних органах державної влади, пропонується обмежити зарплати і премії керівництву Національного банку України, передавши зазначені повноваження Кабінету міністрів України», – наголошується в пояснювальній записці до документа.

Читайте також: