Політика

Семенченко: Законопроект про спецзбору за відстрочку призову відкликаний для доопрацювання

Законопроект №2251, за яким пропонувалося ввести спеціальний збір за відстрочку призову під час часткової мобілізації, було вирішено відкликати для доопрацювання. Такою інформацією поділився автор законотворчої ініціативи, народний депутат України від фракції «Самопоміч», перший заступник голови комітету з питань нацбезпеки і оборони Семен Семенченко. Слова нардепа передає прес-служба партії.

Читайте також:  За Надію Савченко проголосувало 8 людей на Донеччині

«Після того, як законопроект був зареєстрований, ми отримали достатньо вагомих пропозицій, які варто врахувати. Наприклад, для уникнення майнової дискримінації та збереження принципу соціальної справедливості ми пропонуємо ввести альтернативу для сплати грошового внеску – можливість проходження особами альтернативної служби. Йдеться про службу в тилу або на військових підприємствах», – заявив Семен Семенченко.

Читайте також:  Данилюк назвав телеміст за участю «Росія24» та «NewsOne» "дешевою маніпуляцією"

За словами нардепа, після доопрацювання законопроекту потрібно комплексно вирішити нинішні проблемні питання мобілізації.

«З одного боку, добровольці, які йдуть на фронт з власної волі, повинні мати соціальну підтримку і відповідне забезпечення. Також повинен працювати механізм, щоб люди, які не виявляють бажання воювати не бігли в інші країни або платили хабарі у військкоматах», – підкреслив Семен Семенченко.

Читайте також:  Гройсман розповів, коли його уряд складе свої повноваження

Читайте також:

Коментувати