fbpx
Політика

До 6-8 березня Савченко пройде “точку неповернення”, – адвокат

Українська льотчиця Надія Савченко може померти до 8 березня. Про це радіостанції "Говорить Москва" повідомив її адвокат Микола Полозов, передає УНН.

 "Крім того, раніше лікарі у неї діагностували серцево-судинну недостатність. При обстеженні її незалежними німецькими медиками вони визначили точку неповернення як 6-8 березня. За висновком фахівців, після цих чисел вона не зможе повернутися до нормального повноцінного життя, вона залишиться або інвалідом, або це призведе до летального результату", – сказав М.Полозов.

Читайте також:  Комітет ВР підтримав скорочення кількості депутатів до 300

 За його словами, медики ФСВП відмовляються надати адвокатам документацію про стан здоров’я Н.Савченко. Він додав, що в середу в Басманному суді відбудеться засідання щодо оскарження дій слідства.

 Нагадаємо, наприкінці лютого президент України Петро Порошенко вимагав негайного звільнення з московського СІЗО української льотчиці Н.Савченко.

 Як повідомляв УНН, наприкінці лютого, член Ради при президенті РФ з розвитку громадянського суспільства і прав людини та Громадської спостережної комісії Москви Олена Масюк заявляла, що стан здоров’я голодуючої в московському СІЗО української льотчиці і нардепа Н.Савченко є критичним, вона може померти в найближчі дні.

Читайте також:  Україна надасть гуманітарну допомогу Хорватії

 Джерело: УНН

Читайте також: