Економіка

Україна і МВФ розробляють 4-річну програму співпраці, – Яресько

Застосування механізму розширеного фінансування Extended Fund Facility (EFF) з боку Міжнародного валютного фонду дозволить забезпечити довгострокову підтримку Києва. Зокрема, в рамках даної програми передбачається підтримка України з боку МВФ протягом найближчих чотирьох років. Така підтримка дозволить Україні повернутися до економічного зростання, відновити необхідний обсяг валютних резервів, а також забезпечити фінансову та економічну стабільність у майбутньому. Таку інформацію оприлюднила міністр фінансів України Наталія Яресько в соцмережі Facebook.

Читайте також:  Андрій Рева розповів, у кого заберуть субсидію

Вона зазначила, що представники Кабінету міністрів для встановлення довгострокового партнерства з МВФ запросили розширене фінансування після зустрічі, в якій брали участь президент України Петро Порошенко, директор-розпорядник МВФ Крістін Лагард, керівник Національного банку Валерія Гонтарєва і міністр фінансів Наталія Яресько.

«Складовою загального плану між Україною та МВФ є консультації Мінфіну з власниками суверенного боргу України з метою поліпшення середньострокової фінансової стабільності держави. Після досягнення домовленостей з МВФ уряд України представить кроки подальших консультацій з кредиторами», – заявила Наталія Яресько.

Читайте також:  Порошенко заявив, що у травні ціну на газ для населення не підвищать

За її словами, учасники ринків очікували даного кроку. Глава Мінфіну України вважає, що на ринках повинні схвально сприйняти цей крок. За її словами, нова програма співпраці з МВФ надасть Україні серйозну фінансову підтримку, яка є необхідною для швидкого запуску відновлення національної економіки.

Яресько та Порошенко виступили в Давосі

Читайте також:

Коментувати