Політика

Яценюк: Україна повинна вижити в 2015 році

За останні десять місяців Україна зіткнулася з неймовірними випробуваннями: вона продовжує боротися із зовнішньою агресією і фінансовими викликами. Незважаючи на це, країна повинна вижити в 2015 році. Про це, виступаючи в Німецькому товаристві зовнішньої політики в рамках офіційного візиту в Берлін, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, повідомляє прес-служба Кабміну.

«За останні десять місяців ми мали одну війну, одні парламентські вибори, одні президентські вибори, ряд фінансових викликів. Ми вижили. І ми повинні вижити в 2015 році. Ми повинні стабілізувати ситуацію і зробити все, щоб добитися подальших цілей і зробити Україну позитивним зразком у Європі», – сказав він.

За словами прем’єра, зробити це буде нелегко, але цілком реально. Якщо, звичайно, руку допомоги протягне Німеччина, ЄС, США та інші міжнародні партнери України.

«Це боротьба за свободу. І ми очікуємо, що якщо діяти спільно зі світовим співтовариством, з нашими західними партнерами, – ми досягнемо успіху, подолаємо всі ці проблеми і матимемо європейське майбутнє в Україні», – підкреслив Арсеній Яценюк.

Читайте також:

Коментувати