Політика

Олег Мусій виступив за закриття телеканалу “Інтер”

Народний депутат України Олег Мусій вважає, що Національна рада з питань телебачення і радіомовлення, маючи сьогодні всі підстави, зобов’язана анулювати ліцензію телеканалу "Інтер" за послідовне розпалювання міжнаціональної ворожнечі та антидержавну позицію, апогеєм якої стала ретрансляція російського телеканалу "Росія 1" в новорічну ніч. Про це УНН повідомив екс- міністр охорони здоров’я.

"Керівництво телеканалу "Інтер", яке санкціонувало виступ в ефірі виконавців, оголошених в Україні персонами нон-грата, повинно понести повну відповідальність за свої дії. Реакція правоохоронних органів має бути невідкладною і рішучою", – сказав він.

"У той час, як тисячі українців гинуть, захищаючи незалежність Батьківщини від зазіхань московських окупантів, "Інтер" витирає ноги об нашу національну гідність і пускає в ефір виконавців, які підтримують загарбницьку і людиноненависницьку політику неофашиста Путіна, публічно висловлюють свою підтримку терористам так званих "ЛНР" і "ДНР", підтримують окупацію Росією Криму, системно ведуть антиукраїнську пропаганду", – підкреслив О.Мусій.

"У жодній країні, яка піклується про свою інформаційну безпеку, неможливо навіть уявити таку ганьбу. Тим більше, що вихід цієї програми анонсувався. Переконаний, що суспільство не дозволить залишити безкарними подібні антиукраїнські вчинки п’ятої московської колони. Очікую також негайної реакції новоствореного Міністерства інформаційної політик ", – зазначив народний депутат.
 

Читайте також:

Коментувати