Економіка

Яресько: “Представники місії МВФ прибудуть в Україну 8 січня”

8 січня наступного року в Україні обіцяли прибути представники місії Міжнародного валютного фонду. Про це сьогодні, 30 грудня, заявила міністр фінансів України Наталія Яресько, слова якої наводять українські видання.

Під час прес-конференції Наталія Яресько зазначила, що, згідно зі статутом Міжнародного валютного фонду, їхні кошти надаються для того, щоб поповнити резерви Національного банку України та для оплати зовнішнього боргу України.

Читайте також:  "Я захищю ваші інвестиції": Володимир Зеленський запросив турецький бізнес до України

На уточнююче питання, чи використовує Україна частину коштів Міжнародного валютного фонду на оплату газу, міністр фінансів відповіла: «Ми це питання поки не обговорювали». За її словами, всі нюанси в цьому питанні будуть вирішені до кінця січня або навіть швидше.

Нагадаємо, що 30 квітня Міжнародний валютний фонд схвалив кредитну програму для України. Згідно з цією програмою, Україна отримає кредит на суму, що перевищує 16,5 млрд доларів.

Читайте також:  "Нафтогаз" знизив ціну газу на серпень на 7,2-7,5%

У Міжнародному валютному фонді підтвердили інформацію про те, що команда фахівців фонду пробуде на території України до кінця січня.
 

Читайте також:

Коментувати