Політика

«В України немає перспективи вступу в НАТО», – МЗС Австрії

Європейський союз не отримає нічого хорошого в тому випадку, якщо українська держава буде продовжувати співпрацювати з НАТО. Варто відзначити, що в даний момент Україна «заграє» з Альянсом навіть незважаючи на те, що у неї немає перспектив на членство в НАТО. Такою думкою поділився Себастьян Курц, міністр закордонних справ Австрії. Слова дипломата з посиланням на агентство Tiroler Tageszeitung передає «Європейська правда».

Читайте також:  Порошенко вимагає, щоб Володимир Зеленський прийшов на дебати 14 квітня

«В даний момент я на всі 100 % упевнений в тому, що всі загравання України з НАТО не принесуть Європейському союзу нічого хорошого, хоча сьогодні у цієї країни і немає перспективи членства в Північноатлантичному альянсі», – заявив Себастьян Курц.

Після цього Себастьян Курц сказав, що в уряду України є повне право зробити вибір щодо подальшого розвитку. За словами дипломата, якщо Київ піде по «нейтральному шляху», то в такому випадку Австрія готова надати українським колегам допомогу на рівні експертів.

Читайте також:  Зорян Шкіряк: Станом на 12 годину поліція вже зареєструвала 281 заяву від громадян про порушення виборчого процесу

«Нинішній конфлікт на Донбасі являє собою безпосередню загрозу для безпеки Австрії. Крім того, цей конфлікт може перерости в нову холодну війну в Європі», – підсумував Себастьян Курц.

Читайте також:

Коментувати