fbpx
Політика

В Україні передбачено покарання за відмову від несення військової служби, – Генштаб

За відмову від несення військової служби передбачено покарання. Про це під час брифінгу повідомив перший заступник начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування Генерального штабу Збройних Сил України, генерал -майор Володимир Талалай, передає кореспондент УНН.

 "Якщо людина відкрито заявляє, що не бажає виконувати свій обов’язок, вона відрито заявляє про своє невиконання закону України. В таких випадках, такі заяви будуть оформлятися і передаватися в правоохоронні органи. Ми не зацікавлені в тому, щоб люди з такими настроями прийшли на військову службу. Вони будуть нести покарання, передбачене чинним законодавством", – повідомив В. Талалай.

Читайте також:  Орбан виступив проти початку переговорів про вступ України до ЄС та нагадав Брюсселю про «борг»

 За його словами, такі особи будуть нести покарання від адміністративної до кримінальної ступеня тяжкості. "Ступінь покарання визначатиме суд", – повідомив він.

 Як раніше повідомлялося, протягом трьох хвиль мобілізації в 2015 році буде призвано близько 50 тисяч осіб. Всього в наступному році планують провести три хвилі мобілізації: у січні , квітні та червні.

Читайте також:  Керівник МЗС Угорщини Сіярто підтвердив, що Порошенко мав зустрітися з Орбаном

 9 вересня закінчилася третя хвиля мобілізації, закон про яку вступив в силу 24 липня. Метою цієї мобілізації було збільшення чисельності бойових частин, посилення захисту державного кордону, а також створення умов для ротації. Під час перших двох мобілізацій були приведені в бойовий стан 53 військові частини української армії і 18 частин інших силових підрозділів.

 Джерело: УНН

Читайте також: