Ситуація на Південному Сході України

Відведення важкої артилерії на Донбасі почнеться після 26 грудня, – Генштаб

Після 26 грудня на Донбасі може початися відведення важкої техніки з метою створення 30-кілометрової зони безпеки. Про це заявив представник генерального штабу України генерал-майор Олександр Розмазнін, передає «Лівий берег».

«Ми працюємо над безумовним впровадженням в життя мінського меморандуму. Перший етап – це дотримання режиму тиші. Після 26 грудня буде перехід до наступного етапу – відведення артилерійських систем калібром 100 мм і вище на встановлені відстані. Таким чином, буде створена 30-кілометрова зона безпеки», – сказав Олександр Розмазнін.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

Відведення важкого озброєння, за його словами, будуть контролювати представники місії ОБСЄ. Також передбачається, що українські та російські військовослужбовці, представники Спільного центру з дотримання режиму припинення вогню на Донбасі, разом з місією ОБСЄ і групами, які розміщені на території зон і секторів АТО, надаватимуть допомогу в патрулюванні і складанні протоколів порушень в зоні АТО. Мінські домовленості повинні виконувати всі сторони, упевнений Олександр Розмазнін.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

Читайте також:

Коментувати