fbpx
Міжнародна економіка

С. Лавров: “РФ навряд чи буде розраховуватися з Білоруссю доларами”

Перехід на валютні розрахунки між Росією і Білорусією малоймовірний. Про це заявив міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров в інтерв’ю газеті "Комерсант", передає УНН.

 "Щодо Білорусії і переходу в торговельних розрахунках на євро і долари, то між нашими країнами значний товарообіг з істотним позитивним сальдо для Росії. Тому якщо його перекладати на валюту, то вийде, що Білорусь повинна буде платити зі своїх валютних резервів", – сказав Лавров.

Читайте також:  В Ужгороді виробляють системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge для російських військових на "СВО"

Нагадаємо, 21 грудня заступник прем’єр-міністра Білорусі Михайло Русий заявив, що Білорусь домовилася з Росією фіксувати ціни на експортовані продовольчі продукти в цю країну в доларах.

 Раніше президент Білорусі Олександр Лукашенко зажадав від уряду Білорусі вести розрахунки з Росією в твердій валюті – доларах або євро.

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

 Джерело: УНН

Читайте також: