Спорт

«Кличко готовий вийти на ринг з Ф’юрі», – тренер британського боксера

Дядько і за сумісництвом тренер британця Тайсона Ф’юрі (на фото), який є офіційним претендентом на титул чемпіона світу за версією WBO в суперважкій вазі, прокоментував ситуацію навколо можливого бою свого племінника з українцем Володимиром Кличком. Пітер Ф’юрі заявив, що не підтримує припущення Тайсона про «страх Володимира Кличка». Слова тренера британського боксера передає On The Ropes Boxing Radio.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

Як відомо, напередодні британський боксер висловив думку, що Володимир Кличко відмовиться від бою за титул WBO через те, що боїться зазнати поразки.

«Мені здається, що Володимир Кличко надасть Тайсону Ф’юрі можливість битися на рингу. Я думаю, що такий бій можна організувати. Також я впевнений в тому, що і сам Володимир Кличко підтримує ідею з проведенням такого поєдинку. З цієї причини я не бачу причин, за якими такий бій міг би не відбутися», – підкреслив Пітер Ф’юрі під час інтерв’ю.

Читайте також:  "Він б'є сильніше, ніж ви очікуєте": Ентоні Кролла розповів, що думає про майбутній бій Ломаченка з Кемпбеллом

Останній бій Тайсона Ф’юрі

Читайте також:

Коментувати