fbpx
Політика

Правоохоронний комітет висуває ультиматум Яремі

Комітет з питань забезпечення правоохоронної діяльності ставить ультиматум генеральному прокурору Віталію Яремі – або той особисто відкриє кримінальне провадження за статтею про створення злочинної організації Януковичем та його оточенням, або – відставка. Про це на своїй сторінці в Facebook написав народний депутат України Ігор Луценко.

Читайте також:  Угорщина та Італія увійшли до складу "Ради миру" Трампа

 «Звичайно, тут формулювання «комітет Яремі рекомендує». Але якщо щодо рекомендації не буде руху – то вголос говорять про вотум недовіри генпрокурору», – зазначив він.

 За словами Ігоря Луценка, інкримінування статті 255 КК України «Створення злочинного угруповання» щодо соратників Януковича, може допомогти Україні домогтися, щоб Євросоюз не знімав санкції з Януковича- молодшого, Пшонки та інших.

Читайте також:  Віктор Орбан жаліється, що Україна "перейшла в наступ" і відкрито втручається в угорські вибори

 Крім того, комітет має намір звернутися до генпрокурора за звітом про те, які санкції були накладені в Україні та за її межами на осіб, причетних до терору Майдану.

Читайте також: