fbpx
Ситуація на Південному Сході України

У «ЛНР» можливі «голодні бунти» з боку місцевого населення, – Дмитро Тимчук

Представник групи «Інформаційний Опір» Дмитро Тимчук розповів про те, що на Дебальцевському плацдармі в районі Нікішине і Чорнухине російсько-терористичні війська отримали підкріплення – до них приєдналося кілька рот «козачої гвардії». Новоприбулі бойовики добре озброєні і оснащені, а також одягнені в нову зимову форму російського зразка. Крім того, у них на озброєнні близько 20 одиниць техніки.

 Тим часом, в районі Бахмутської траси спостерігається переміщення бронетехніки і САУ бойовиків з лінії зіткнення з українськими силовиками в районі Алчевська та західніше від Луганська.

Читайте також:  СБУ затримала бойовика, який під час битви за Миколаївщину «здавав» українців на російських блокпостах

 «У районі н.п.Станиця Луганська після попереднього обстрілу бойовики спробували вийти на ряд позицій в «буферній зоні». Проте були зустрінуті щільним вогнем зі стрілецької зброї українських підрозділів і відійшли на вихідні позиції», – також розповів Дмитро Тимчук.

 У той же час, на північ від Новоазовська українські партизани напали на вузол зв’язку російських військ. Як наголошується, бойовики були здивовані нападом, оскільки не очікували партизанських акцій в даному районі.

Читайте також:  СБУ затримала бойовика, який під час битви за Миколаївщину «здавав» українців на російських блокпостах

 Також він повідомив про те, що було проведено закриту нараду під керівництвом голови «ЛНР» Плотницького. Під час даної наради «контррозвідка ЛНР» попередила про можливі «голодні бунти» з боку місцевого населення.Читайте також: