fbpx
Політика

Росія намагається завадити Україні у боротьбі з корупцією, – Леонід Ємець

Як зазначає народний депутат України від фракції «Народний фронт» Леонід Ємець, боротьба з корупцією в Україні стикається з серйозним опором, причому не тільки з боку українських олігархів і чиновників, а й з боку Росії.

 «Росія зацікавлена ​​в тому, щоб Україна була знищена, в тому числі через корупцію», – підкреслив нардеп.

 За його словами, вже сьогодні є всі підстави для того щоб говорити, що Росія фінансує українську корупцію і робити все для того, щоб її не вдалося здолати, тим самим забезпечивши проведення реформ.

Читайте також:  Чому Ватикан ігнорує доктрину про «священну війну» РПЦ та Кремля?

 Як він нагадав, за боротьбу з корупцією в Україні буде відповідати Антикорупційне бюро. При цьому Леонід Ємець зазначив, що один із способів перевірки чиновників, який буде застосовуватися – це провокація.

 «Їм будуть пропонувати хабарі. І якщо чиновник погодиться або хоча б вступить в дискусію з цього приводу, це закінчиться тюремним ув’язненням на серйозний термін», – підкреслив він.

Читайте також:  Орбан зробив нову скандальну заяву про гроші для України, поскаржився на бідність і лякав угорців війною

 За словами нардепа, корупція вже стала невід’ємною частиною української культури і для того, щоб виростити нове покоління, яке не буде брати хабарі, необхідно пройти довгий і складний шлях.

 

Читайте також: