Ситуація на Південному Сході України

Терористи двічі порушили режим перемир’я, – Віктор Муженко

  Начальник Генерального штабу – головнокомандувач Збройних сил України Віктор Муженко повідомив, що бойовики двічі з ранку вівторка порушили режим тиші в районі Дебальцеве (Донецька обл.).

 "З 10 години 9 грудня для реалізації мирного плану ми вводимо режим припинення вогню, так званий режим тиші", – сказав начальник Генштабу на брифінгу у вівторок.

Читайте також:  У Мінську проходить зустріч робочих підгруп по врегулюванню ситуації на Донбасі

 Він підкреслив, що українські військові залишають за собою право адекватно реагувати, якщо друга сторона не буде дотримуватися режиму тиші.

 За словами В.Муженка, бойовики вже двічі з 10:00 порушили режим тиші – в районі Дебальцеве.

 Раніше спікер інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко повідомив агентству "Інтерфакс- Україна", що українські військові дотримуються режиму тиші.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

 Прес-центр АТО повідомив, що режим припинення вогню введений на всіх позиціях сил антитерористичної операції на сході України. "За ініціативою президента України Петра Олексійовича Порошенка на всіх позиціях сил АТО введений в дію режим припинення вогню", – йдеться в повідомленні на офіційній сторінці прес-центру силової операції в соцмережі Facebook, опублікованому у вівторок.

Читайте також:  Руслан Хомчак заявив, що ЗСУ знаходяться у бойовій готовності

  Джерело: Інтерфакс-Україна

Читайте також:

Коментувати