fbpx
Політика

Депутатська група «Укроп» не є чиїмось проектом – Володимир Парасюк

Народний депутат України Володимир Парасюк заявив, що депутатська група «Укроп», в якій він перебуває, не є чиїмось проектом. За його словами, всі подібні повідомлення – це брехня. Зокрема те, що вони група Коломойського.

 Читайте: Ярош, Береза ​​і Філатов назвали свою депутатську групу – «Укроп»

 «Я – незалежний і завжди ним був. За мною не стоїть жодний олігарх, жоден покровитель, я не лобіюю нічиї інтереси, і ніхто не вказує мені за що голосувати, а за що ні», – підкреслив він.

Читайте також:  Чому Ватикан ігнорує доктрину про «священну війну» РПЦ та Кремля?

 Як зазначив Володимир Парасюк, вони створили цю групу для того, щоб реалізовувати ті ідеї, заради яких їх делегували до Верховної Ради, а також для того, щоб не допустити чергової узурпації влади.

 «Ми маємо різні погляди на певні речі і у кожного є своя окрема думка, але поки це єдиний вихід конструктивно і дієво виконувати ті обов’язки, які ми взяли на себе. Я не знаю, яка доля нашого об’єднання і чомусь впевнений, що до нас приєднаються всі ті, хто стояли на Майдані і ті, хто знають, що таке, коли кулі свистять», – написав він у Facebook.

Читайте також:  Орбан знайшов собі союзників в обличчі австрійських праворадикалів

 За його словами, їхня мета – вплив на процеси, які зараз потрібні країні, а саме: боротьба з корупцією, ефективна люстрація, реформа виконавчої гілки влади і завершення війни на Сході.

Читайте також: