fbpx
Політика

Прем’єр-міністр Латвії обіцяє посилити санкції проти Росії

Латвія, яка в першій половині наступного року головує в Європейському Союзі, не виключає можливого посилення санкцій європейської організації проти Російської Федерації.

Таку заяву сьогодні, 3 грудня, зробила прем’єр -міністр цієї держави Лаймдота Страуюма, слова якої наводить власний кореспондент «Укрінформу».

«Ситуація в Україні, а також відносини між Російською Федерацією і Україною будуть у фокусі уваги нашого головування. Ми можемо вести переговори з обома сторонами, але це буде повністю залежати від того, що в цей час відбуватиметься на сході і півдні України. Якщо в цих регіонах ситуація нормалізується, а умови мінського плану будуть виконані, тоді ми можемо обговорювати ослаблення санкцій. Але, якщо ситуація піде по іншому напрямку, то ми будемо змушені посилити позицію країн Європейського Союзу», – прокоментувала ситуацію латвійський прем’єр-міністр.

Читайте також:  ЄС надасть Україні €50 мільярдів допомоги, навіть якщо Угорщина застосує право вето

Латвійський лідер також позитивно оцінила процеси, пов’язані з формуванням нового українського уряду. Зокрема Лаймдота Страуюма виділила прагнення нового керівництва країни до проведення реформ.

Читайте також: