fbpx
Міжнародна економіка

Падіння цін на нафту стає серйозною загрозою для Кремля, – МВФ

Різке зниження котирувань на світовому нафтовому ринку стає серйозною загрозою для Російської Федерації. Таку думку під час конференції Wall Street Journal висловила директор-розпорядник Міжнародного валютного фонду Крістін Лагард. Слова глави МВФ передає агентство Bloomberg.

Коментуючи різке падіння цін на нафтовому ринку, Крістін Лагард сказала, що в кінцевому рахунку така ситуація позначиться на світовій економічній кон’юнктурі позитивним чином. Однак для Російської Федерації падіння цін на нафту – це серйозна загроза.

Читайте також:  В Ужгороді виробляють системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge для російських військових на "СВО"

Після цього глава МВФ зазначила, що зміна цін на нафту додає вразливості російській економіці і в Кремлі це чудово розуміють.

«Залишається лише дізнатися, як Російська Федерація відреагує на цю ситуацію. Міняти параметри свого бюджету доведеться не тільки Російській Федерації, а й іншим країнам, які залежать від експорту енергоносіїв – державам Близького Сходу, деяким країнам Африки і Венесуелі», – заявила глава МВФ.

Читайте також:  В Ужгороді виробляють системи супутникового інтернет-звʼязку Gilat SkyEdge для російських військових на "СВО"

Нафта і рубль продовжують падіння

Читайте також: