fbpx
Політика

Кандидати-іноземці на посади в Кабміні розповіли про себе

Кандидати-іноземці на посади в українському уряді, яким напередодні президент України Петро Порошенко своїм указом надав українське громадянство, розповіли, чому погодилися йти працювати в Кабмін.

Як повідомляє прес-служба президента, претендент на посаду в уряді Олександр Квіташвілі зазначив: «Я працював над реформами в Україні протягом останніх трьох місяців, але моя любов до країни триває набагато довше. Я прийняв пропозицію працювати в уряді України з почуттям глибокої поваги до України та українців. Я гордий, що став громадянином цієї великої країни з великим майбутнім». Олександр Квіташвілі обіймав посаду міністра охорони здоров’я, праці та соціальних справ Грузії.

Читайте також:  ІПСО рф лякає угорців батальйоном "Айдар"

Айварас Абромавічус має великий досвід інвестиційної діяльності в країнах Східної Європи. За його словами, він гордий був отримати громадянство України. «Я одружений на українці протягом 10 років, мої троє дітей народжені в Києві і є патріотами цієї прекрасної країни, яка проходить важкий етап свого розвитку», – розповів литовець. Айварас Абромавічус сподівається, що його зусилля та досвід допоможуть Україні досягти вищого рівня економічного розвитку, принесуть прозорість і відкритість роботі уряду і допоможуть впровадженню необхідних реформ в найкоротші терміни.

Читайте також:  РПЦ надає релігійну підтримку війні проти України

Наталія Яресько більше 20 років працює в Україні над залученням і управлінням іноземними інвестиціями. Користується довірою як в українському бізнес-середовищі, так і у міжнародних інвесторів. «Я виросла в українській родині в США, але вже більше двадцяти років живу і працюю в Україні. Я з гордістю прийму громадянство України, тому що вона завжди в моєму серці, в моїй роботі і моїй родині. Я вдячна за можливість служити народу України», – сказала вона.

Читайте також: