Політика

Підтримка України з боку Європи тане на очах – Віктор Балога

Як зазначив народний депутат України Віктор Балога, створюється враження, що темники для європейців почали писати в Кремлі. За його словами, іншого пояснення, чому вони заговорили пропагандистськими штампами про загальну «історію України та Росії», він не бачить.

 «Адже спільна історія та культура у нас з Європою. А з Росією у нас одна історія – окупацій і геноциду», – заявив він.

Читайте також:  Кабмін затвердив бренд України «Ukraine NOW UA»

 У той же час, як вважає Віктор Балога, заяви європейців про федералізацію України і про те, що їй не місце в НАТО – вина не тільки Заходу, але й української влади, яка заслужила таке ставлення своєю бездіяльністю.

 «Якби у нас за 8 місяців хоча б почали боротися з корупцією, ніхто не говорив би, що нам не місце в ЄС. Якби ми подали заяву, ніхто б зараз не говорив, що ми не повинні бути в НАТО. Якби уряд провів децентралізацію, Ромпей не говорив би, що нам потрібна федералізація», – підкреслив нардеп.

Читайте також:  МЗС України пропонує посилити санкції проти РФ через обстріли на Донбасі

 За його словами, якщо говорити відверто, то ні Франція, ні Німеччина ніколи не симпатизували Україні, але після смертей на Майдані і нападу Росії вони намагалися бути об’єктивними, або, принаймні, мовчати.

 «За цей час, коли вони мовчали, ми могли діяти. Але влада витратилацей час на виправдання, концепції та переговори. А зараз підтримка Європи тане на очах. І в цьому провина не тільки Ромпея і Меркель, а й тих, кому люди довірили змінити Україну», – констатував Віктор Балога.

Читайте також:  Хайко Маас має намір відвідати Донбас

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати