fbpx
Політика

А.Меркель: «Проведення референдуму про вступ до НАТО не наблизить Україну до Північноатлантичного альянсу»

В уряді канцлера Німеччини Ангели Меркель стурбовані заявою українського президента Петра Порошенка про намір провести загальнонаціональний референдум щодо вступу України в НАТО. На думку німецьких чиновників, проведення всенародного голосування може допомогти ще більшій ескалації конфлікту на Сході та напруженості у відносинах з Росією. Про це повідомляє іноземне агентство Bloomberg з посиланням на власні джерела в уряді Німеччини, передає УНН.

Читайте також:  "Мирний" тур прем'єра Угорщини Орбана. Думка експерта (ВІДЕО)

Читайте: Діям Росії немає виправдання, – Меркель

Як повідомило джерело, канцлер Німеччини А. Меркель поки не розглядає можливості вступу України в НАТО. У німецькому уряді побоюються, що проведення референдуму насправді не наблизить Україну до Північноатлантичного альянсу, адже рішення про членство в цій структурі приймається країнами – членами НАТО, а не за результатами референдуму. Зате таке всенародне голосування може допомогти ескалації конфлікту на Сході України і ще більш напруженим відносинам з РФ і її лідером.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

За інформацією джерела Bloomberg, Ангела Меркель і Володимир Путін солідарні в цьому питанні.

Джерело: УНН

Читайте також: