fbpx
Політика

Лубківський: “За допомогою терактів бойовики намагаються розхитати ситуацію”

На території Харківської області проросійські сили намагаються за допомогою терактів розхитати ситуацію. З такою заявою виступив радник голови Служби безпеки України Маркіян Лубківський.

«Вони намагаються розхитати ситуацію в Харківській області, яка знаходиться на кордоні з зоною проведення антитерористичної операції. Бойовики і терористи таким чином хочуть створити своєрідний плацдарм в Харківській області. Однак на сьогоднішній день у нас на території Харківської області працює дуже професійна команда Служби безпеки України, яка підкріплена і підтримується центральним офісом. Завдяки цьому робота наших силовиків дуже ефективна», – прокоментував ситуацію Маркіян Лубківський.

Читайте також:  ОУН: В України є всі підстави вимагати від Угорщини моральних і матеріальних компенсацій за події 1939 року

За словами українського силовика, Харківську область терористи обрали не випадково.

«Бойовики вибрали саме цей регіон, щоб спровокувати антиукраїнські настрої серед населення. Саме в Харківській області вони намагаються створити своєрідний плацдарм для подальших терористичних актів на території України. Ми так розуміємо цю ситуацію», – повідомив Лубківський.
 

Читайте також: