Політика

Павло Розенко розповів про запровадження системи загальнообов’язкового медичного страхування

Народний депутат України від партії «Блок Петра Порошенка» Павло Розенко повідомив про те, що впровадження системи загальнообов’язкового медичного страхування не передбачає сплати додаткових податків з заробітної плати.

 Також він зазначив, що коаліційною угодою на додаток до бюджетної моделі пропонується застосувати адресну модель медичного страхування.

 «Гроші «ходять» за людиною і виплачуються за конкретну надану медичну послугу. Додаткові кошти не потрібно буде платити. Це все буде в рамках єдиного соціального внеску, який буде зменшений», – розповів він.

Читайте також:  Клімкін закликав українців не їхати в РФ на матчі ЧС-2018

 При цьому Павло Розенко запевнив, що фінансове навантаження зменшиться, але до соціального страхування додасться ще й медичне.

 За його словами, коаліційна угода також передбачає об’єднання двох фондів – з тимчасової втрати працездатності та нещасного випадку на виробництві, і створення на їхній базі медичного фонду.

 «Додаткових податків і виплат не буде. Це буде не більше того, що людина сьогодні платить», – підкреслив він.

Читайте також:  Україна повинна ввести санкції проти російських олігархів, - Порошенко

 Також депутат повідомив, що обов’язкове медичне страхування встановлює перелік обов’язкових послуг, а за додаткові послуги людина може платити за рахунок приватного медстрахування. При цьому він звернув увагу на те, що така система працює в більшості країн світу.

 Крім того, Павло Розенко додав, що до єдиної системи має бути приведене і пенсійне законодавство.

Читайте також:  Вимоги Угорщини за законом про освіту є маніпуляцією, - МЗС України

 «Підвищення пенсійного віку в Україні не працює. І це довела пенсійна реформа, яку провела попередня влада. Пенсія буде підвищуватися за рахунок детінізації заробітних плат і легалізації ринку праці», – підсумував він.

Загрузка...

Рекомендовані матеріали:

Коментувати