Політика

Ляшко про нову ВР: Всі ми в підводному човні і потонемо

Лідер «Радикальної партії України» Олег Ляшко зізнався, що його політична сила вперше увійшла в коаліцію і підписала угоду. Політик сподівається, що це не останній підписаний коаліційний документ. Однак для цього потрібно хоча б на 10 % виконати те, що написано в «свіжій» коаліційній угоді, а не забути про неї відразу ж після підписання і почати елементарний розділ посад і сфер впливу.

Читайте також:  Україна подала позов до ЄСПЛ щодо захоплення Росією моряків

Політик переконаний, що нинішній парламент абсолютно відрізняється від усіх попередніх. Головним чином тому що до Верховної Ради пройшло багато молодих талановитих хлопців, які ніколи не світилися в політиці. Вони отримали величезний вотум довіри від народу, і тепер головне його не втратити.

«Я усвідомлюю всі ризики підписання цієї угоди, я ж не сьогоднішній і ми не в дитячому садку. Я розумію, що коаліція – це не брати і сестри, які один одного люблять і поважають. Але треба пам’ятати, що ми всі в підводному човні і ми всі потонемо… Люди дали нам величезний кредит довіри, який не має терміну погашення 5 років або 500 днів. Цей кредит короткостроковий під величезні відсотки і цей кредит потрібно платити зараз», – заявив Олег Ляшко у програмі «Шустер LIVE».

Читайте також:  "Очі бояться, а руки роблять": Порошенко зробив гучну заяву про вступ до ЄС і НАТО

Олег Ляшко прокоментував коаліційну угоду (відео):

Читайте також:

Коментувати