fbpx
Політика

Олег Ляшко заявив про готовність очолити МВС

Під час презентації тексту коаліційної угоди 21 листопада лідер Радикальної партії Олег Ляшко заявив, що його партія приєдналася до парламентської коаліції, оскільки люди, які проголосували на виборах, жадають радикальних змін.

 За його словами, Радикальна партія буде підтримувати уряд реформаторів, а також голосувати за кандидатуру Арсенія Яценюка на місце прем’єр-міністра.

Читайте також:  Хто шеф рпц кіріл (гундяєв) чи олігарх  костянтин малофєєв та чому папа не бачить "сатанізму" в московській церкві?

 «Ми будемо підтримувати реформаторські дії уряду і парламенту. Всі хто за нас голосував, вимагають рішучих дій, реальної зміни ситуації. Саме тому ми йдемо в цю коаліцію. І я сподіваюся, що ми доб’ємося цих реальних змін, і люди побачать, що ми змінили країну», – підкреслив він.

Читайте також:  Хустська єпархія УПЦ (МП) прославляє патріарха РПЦ Кіріла Гундяєва, а Мукачівська єпархія УПЦ (МП) засуджує

 Крім того, Олег Ляшко заявив, що готовий очолити Міністерство внутрішніх справ України. Втім, чи було це серйозно, невідомо, так як вимовляв він це з посмішкою на обличчі.

Виступ Олега Ляшка на презентації тексту коаліційної угоди (відео):

Читайте також: