fbpx
Політика

Путін погрожує західним підприємцям націоналізацією їхніх інвестицій, – Антон Геращенко

Кандидат в народні депутати України від партії «Народний фронт», радник голови МВС Антон Геращенко заявив, що західні дипломати зараз знаходяться в стані «шпагату».

 Як пояснив Антон Геращенко, справа в тому, що з одного боку вони розуміють, що йде війна України з Росією, але з іншого боку – на них чинять тиск підприємці, які вклали гроші в російську економіку. Зокрема, як він зазначив, є компанії, які вклали мільярди доларів в газову і нафтову сфери економіки Росії.

Читайте також:  ОУН: В України є всі підстави вимагати від Угорщини моральних і матеріальних компенсацій за події 1939 року

 Антон Геращенко стверджує, що Путін, зі свого боку, вже передав таким підприємцям сигнал – якщо вони продовжать чинити тиск, то всі їх інвестиції будуть націоналізовані.

 «А йдеться приблизно про 700 мільярдів доларів», – зауважив він.

 За словами Антона Геращенка, якщо Путін зважиться на цей крок, це може призвести до нового витка економічної кризи.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

 «Тому західні дипломати змушені вести таку політику: один крок вперед, на користь України, два кроки назад», – сказав він.

Читайте також: