fbpx
Новини світу

Роз’єднання конфліктуючих сторін на сході України близько, – Штайнмаєр

Міністр закордонних справ Німеччини Франк – Вальтер Штайнмаєр заявив, що питання розведення сторін конфлікту на Донбасі близьке до вирішення. Про це глава німецького зовнішньополітичного відомства сказав під час прес – конференції після переговорів з главою МЗС Російської Федерації Сергієм Лавровим, передають у вівторок, 18 листопада 2014 року, українські ЗМІ.

«Першорядне значення має роз’єднання конфліктуючих сторін, і тут ми можемо сказати, що ми знаходимося досить близько до вирішення даного питання», – зазначив глава МЗС Німеччини.

Читайте також:  "Обожнюю цю пісню!" — Галкін заспівав українською та зірвав овації публіки (ВІДЕО)

«Сьогодні ми повинні стежити за тим, щоб відповідальними військовими цей документ був підписаний», – додав Франк – Вальтер Штайнмаєр.

Відповідно до думки міністра, після підписання даного документа може початися «відвід важкого озброєння із зони конфлікту». Говорячи про підсумки зустрічі з Сергієм Лавровим, німецький політик підкреслив, що «наше покоління не повинно допустити нового розколу Європи, щоб ми більше ніколи з партнерів не перетворилися в супротивників».

«Ми говорили про ситуацію в Україні, але насправді йдеться про більше. Тому я тут. Ми повинні спільно розглянути питання, чи не знайдуться у нас можливості прискорити Мінські угоди щодо врегулювання конфлікту на сході України, подолати недовіру, яка виросла між нами за останні місяці», – зазначив він.

Читайте також:  Угорщина гальмує реалізацію ініціативи ЄС щодо зброї для України коштом прибутків від росактивів

Глава російського МЗС Сергій Лавров зазначив, що наступним кроком після припинення вогню на сході України повинна стати робота з налагодження політичних зв’язків між владою України та представниками сепаратистів з урахуванням так званих виборів в самопроголошених ЛНР і ДНР.

Читайте також: