fbpx
Політика

Посол України порекомендував НАТО готуватися до гіршого

Україна рекомендує країнам – членам НАТО готуватися до гіршого через російську інформаційну війну. Таку думку висловив посол України з особливих доручень Дмитро Кулеба після закінчення сьогоднішнього засідання комісії Україна – НАТО в Брюсселі. Слова посла передає агентство «Інтерфакс- Україна».

«Моя перша порада – бути готовим до найгіршого. Найгірша річ з росіянами те, що для них немає червоних ліній, які вони не могли б перетнути», – заявив Дмитро Кулеба.

Читайте також:  Вчора у центрі Будапешта десятки тисяч людей вийшли на акцію протесту проти уряду Віктора Орбана (ВІДЕО)

Також під час засідання представники української делегації попередили, що Російська Федерація використовує «сплав різних методів при веденні інформаційної війни».

«Також я раджу жителям європейських країн і політикам уважно стежити не тільки за мовленням російського англомовного телеканалу "Russia Today", але й за висловлюваннями спікерів, а також за проведенням різних політичних кампаній, в яких питання соціального устрою і політики можуть бути навмисно пов’язані», – додав Дмитро Кулеба.

Читайте також: