fbpx
Політика

В Придністров’ї знов заговорили про проведення “референдуму”

В Придністров’ї збираються провести ще один так званий «референдум» про самовизначення. Як заявив президент невизнаної Придністровської Молдавської республіки Євген Шевчук, таке «голосування» буде проведено тільки за умови визнання його підсумків.

Про це він заявив в інтерв’ю «Європейській правді».

«Це один з найкоротших шляхів, спрямований на врегулювання цього конфлікту. Референдум зможе вирішити проблему з урахуванням того, чого бажає місцеве населення, яке знаходиться в зоні конфлікту», – зазначив президент невизнаної Придністровської Молдавської республіки Євген Шевчук.

Читайте також:  Проросійський екс-президент Чехії, який товаришує із сепаратистами Закарпаття, "наїхав" на чинну владу республіки через Фіцо

«Ми готові розглянути варіант з проведенням додаткового референдуму, але з умовою, що воля придністровського народу буде визнана і до неї поставляться з повагою», – додав Шевчук.

Крім того, як підкреслив Шевчук, співпрацю молдавської армії з НАТО в Придністров’ї розглядають як підготовку до агресії проти невизнаної республіки.

Читайте також:  На Закарпатті відбулась робоча зустріч віцепрем'єр-міністрів України та Словаччини: про що домовились чиновники

«Безумовно, ми стурбовані активізацією співробітництва силових структур Молдови зі структурами НАТО», – підсумував Шевчук.
 

Читайте також: