fbpx
Політика

Білоруський опозиціонер: “В Європі побільшало прихильників Путіна”

Найголовнішим гравцем у боротьбі за долю України можна вважати Захід, який готується програти найбільшу битву з часів Другої світової через неготовність пожертвувати своїм фінансовим комфортом. Так вважає колишній кандидат в президенти Білорусі Андрій Санников, слова якого наводить The Guardian.

За словами білоруського політика, європейські лідери схильні укласти мир з Росією за всяку ціну. Як приклад білоруський опозиціонер привів главу угорського уряду Віктора Орбана, французьку партію «Національний фронт», «Фламандський інтерес» в Бельгії, радикальних націоналістів партії «Йоббік» в Угорщині, «Золоту Зорю» в Греції, «Лігу Півночі» Італії та австрійську партію волі.

Читайте також:  Прем'єр-міністр Словаччини Роберт Фіцо знову виступив проти членства України в НАТО і лякає Третьою світовою війною

Санников підкреслив, що все частіше європейські політичні діячі підтримують дії російського президента Володимира Путіна в Україні. Він підкреслює, що таких прихильників Кремля стає все більше.

«Ці люди підписують відкриті листи Володимиру Путіну з вибаченнями за «брехню в західних медіа про Україну», – підсумував Санников.

Читайте також: